Compania TOP PLAST

scurta descriere

Infiintata in anul 2005, compania TOP PLAST este, in prezent, unul din principalii furnizori de accesorii si componente pentru industria prelucrarii maselor plastice si nu numai.

Misiunea TOP PLAST este de a asigura solutii complete, fapt pentru care gama de produse oferite este intr-o continua diversificare, gratie parteneriatelor incheiate cu furnizorii nostri.
cms-img

Echipa TOP PLAST

Contactati cu incredere echipa noastra

Departament Management & Marketing

Gaita Dan Andrei

Administrator

dan.gaita@top-plast.ro

0256-244-063

Grosu Valentin

Suport Tehnic

valentin.grosu@top-plast.ro

0256-244-063

Zaharia Flavius

Relatii Clienti

flavius.zaharia@top-plast.ro

0256-244-063

Departament Relatii Clienti

Iovanovici Camelia

Relatii Clienti

camelia.iovanovici@top-plast.ro

0256-244-063

Uritescu Laura

Relatii Clienti

laura.uritescu@top-plast.ro

0256-244-063

Departament Vanzare

Cheveresan Oliver

Zona de Vest

oliver.cheveresan@top-plast.ro

0743-263-000

Dragosa Bogdan

Zona de Transilvania si Moldova

bogdan.dragosa@top-plast.ro

0728-905-305

Tudoroiu Ligian

Zona de Sud

ligian.tudoroiu@top-plast.ro

0772-201-637